-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ آبان ۲۱, دوشنبه

۳۰۰ میلیون تومان برای کشتار گروهی سگ ها

افول رحم و عطوفت در برابر حیوانات در نظام اسلامی!
فعالان و حامیان محیط زیست خوزستان همچنان روی امحای نزدیک به۳۰۰ قلاده سگ در اهواز تأکید دارند اما «محمدرضا قنواتی» مدیرعامل سازمان پسماند شهری اهواز تعداد سگ‌های امحا شده را سه قلاده می‌داند و تأکید می‌کند این امحا ربطی به شهرداری اهواز ندارد.

به گفته یکی دیگر از فعالان محیط زیست، حامیان حیوانات از شهرداری خواسته‌اند تا اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی برای ساماندهی سگ‌های شهر را در اختیار آنها قرار دهند اما قنواتی مدیرعامل پسماند می‌گوید: «حامیان حیوانات انتظار دارند سگ‌ها بعد از عقیم‌سازی در شهر رهاسازی شوند اما ما می‌گوییم باید کسانی را برای نگهداری از سگ‌ها پیدا کنید.»در نهایت قنواتی نه قبول می‌کند که شهرداری سگ‌ها را عقیم می‌کند و نه تلف!

او در پاسخ به این سؤال که پس با اعتبار۳۰۰ میلیونی چه کار می‌کنید؟ می‌گوید: «این اعتبار تخصیص می‌یابد نه پرداخت.» با وجود این برخی از فعالان حوزه محیط زیست که نمی‌خواهند نامی از آنها برده شود از مدیری پیش از او سخن به میان می‌آورند که در یکی دو سال گذشته به‌دلیل اختصاص همین اعتبار از کار برکنار شده.

روزنامه «ایران» با توجه به باز بودن پرونده این فرد نامی از او به میان نمی‌آورد!