-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ آذر ۱۵, پنجشنبه

آیا در انتظار حوادث بزرگ است؟

پیک نت نوشت: تمام شواهد حکایت از آن دارد که امریکا و اسرائیل در تدارک ایجاد تشنج نظامی در خلیج فارس هستند. به ویژه که نگران نزدیکی عربستان به روسیه و از این طریق کاهش تنش های چند سال اخیر میان ایران و عربستان می باشند. نگرانی از اتحاد عربستان- ترکیه- ایران- پاکستان نیز جدی است، به ویژه که چین و روسیه نیز پشت آن قرار می گیرند و حتی مشوق شکل گیری این جبهه هستند.

آمدن ناوهای هواپیما بر جدید امریکا به خلیج فارس، حرکت کشتی های جنگی امریکا به طرف خاورمیانه و خلیج فارس و تند شدن لحن روحانی در سخنرانی هایش علیه تلاش امریکا برای جلوگیری از صدور نفت ایران، توصیه رهبر جمهوری اسلامی به فرمانده ارتش برای حضور در اقیانوس (که ظاهرا منظور باید اقیانوس هند باشد) و همچنین آزمایش جدید موشکی ایران که در نوع خود نفت ریختن روی آتش و بهانه دادن به دست امریکا و اسرائیل است، همگی در همین چارچوب قابل تفسیر است.
نخست وزیر اسرائیل نیز شتابزده خود را به بروکسل رسانده و با وزیرخارجه امریکا نیز گفتگوی محرمانه کرده و به صورت همزمان نیروهای نظامی خود را به مرز لبنان با اسرائیل اعزام داشته و حالت تهاجمی به خود گرفته است. ظاهرا کار می خواهد فراتر از تحریم ها پیش برود! در داخل ایران نیز حکومت روز به روز فضای سیاسی و اینترنتی را بیشتر می بندد و گوئی آماده حوادث بزرگ می شود و بجای جلب اعتماد ملی و متکی شدن به مردم و تصفیه حکومت از فاسدان و غارتگران مردم را محدود و محدودتر می کند.