-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ دی ۴, سه‌شنبه

فاکس نیوز: خروج قوا از افغانستان به خاطر حمله ایران استادعای فاکس نیوز، رسانه نزدیک به کاخ سفید و ترامپ که در عنوان اول پیک نت امروز به آن اشاره شده است:طبق گزارش ها ، آمریکا و اسرائیل میان خود تقسیم کار کرده اند . بدین ترتیب که ، نیروی هوایی ارتش ایالات متحده  مواضع حساس و استراتژیک نظامی در داخل ایران را بمباران کند و اسرائیل نیز بطور همزمان مواضع حزب الله لبنان را در هم بکوبد . عربستان و امارات نیز هزینه های مالی این عملیات را تقبل کرده اند . به همین منظور ، آمریکا 2500 نیروی خود از سوریه و 7500 نیروی خود را از افغانستان بیرون می کشد تا آنها از دسترس نیروهای وابسته به ایران خارج شوند .  در یمن نیز موقتا آتش بس بر قرار میشود . جیمز متیس ، بعنوان تنها مخالف جنگ از کابینه ترامپ خارج می شود.

مقامات ایران اعلام کرده بودند که در صورت حمله به ایران پایگاه های امریکا در سوریه و افغانستان را خواهند زد و همین حرف مقامات ایرانی باعث شد امریکا پایگاههای خود را تخلیه کند.