-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ آذر ۲۶, دوشنبه

کابل به سپوتنیک خبر دروغ مخابره کرد

طالبان تا کنون هرگز حاضر به مذاکره با حکومت کابل نیست. 

یک منبع آگاه دولتی خبر داده است که هیئت رسمی کابل درمذاکرات امارات متحده عربی میان نمایندگان طالبان و ایالات متحده امریکا شرکت خواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در خبرنامه گفته می شود که هیئتی از مقامات دولتی ، امروز از فرودگاه بین المللی کابل به امارات متحده عرب، جایی که قرار است مذاکرات میان نمایندگان جنبش طالبان و ایالات متحده امریکا، برگزار گردد، پرواز خواهند کرد. 
نماینده دولت افغانستان افزود که تمام جوانب آمادگی شان را برای شرکت در این مذاکرات تأیید نموده اند. وی گفت امیدواریم که به زودی همه را با نتایج خوب خوشحال بسازیم.
هیئتی از مقامات امروز از فرودگاه کابل به امارات متحده عربی خارج خواهند شد، جایی که در جلسه نمایندگان طالبان و ایالات متحده شرکت خواهد کرد. همۀ احزاب آمادگی خود را برای انجام گفت و گو تایید کردند و امیدواریم که ما بتوانیم به زودی بتوانیم با نتایج خوب شما را خوشحال کنیم. » نماینده دولت افغانستان گفت: وی افزود که در مذاکرات آینده تمام جوانب درگیر "زمان بندی مشخص را بررسی می کنند" و شرایط لازم برای راه اندازی روند صلح در کشور را مورد بحث قرار می دهند.