-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ آذر ۱۱, یکشنبه

پیام یک شهزاده فراری عربستان علیه بن سلمان

شاهزاده "خالد بن فرحان" از اشراف فراری عربستان در حساب تویتر خویش پیام خشماگینی منشتر کرده است. این شاهزاده که   در آلمان ساکن است در توئیت خود نوشته است:

«از همه آنانی که به وطن، دین و هویت عربی خود تعصب و غیرت دارند می‌خواهم با ما در کمپین امت حرمین شریفین جهت براندازی خائن خونریز، محمد بن سلمان، همراه شوند تا بتوان به فقر، بیکاری، استبداد، بحران مسکن و بسیاری از مشکلات دیگر که بن سلمان به وجود آورده پایان دهیم!»
همین نمونه کافی نیست که اندکی تردید کنیم در باره اخبار قتل خاشقچی و از همان لحظه اول، متهم شدن بن سلمان به دست داشتن در این قتل؟ و سکوت رسانه ای در باره فعالیت های دیگری که خاشقچی غیر از فعالیت های روزنامه نگاری داشته است؟ آیا خاشقچی در تارعنکوبتی مناسباتی که با اخوان المسلمین منطقه، با شبکه القاعده تا حد رفتن به مخفیگاه اسامه بن لادن و مصاحبه با او و ارتباط های پنهان دیگری که داشت گرفتار نیآمد؟ آن زنی که مثلا می خواست همسر او شود و تا جلوی در کنسولگری عربستان در استانبول او را بدرقه کرد و لحظات گفتگوی او درسفارت را ضبط کرد و حتی گویا فیلم هنگام بازجوئی او در کنسولگری را دارد و حالا تحت امنیت و حفاظت جانی دولت ترکیه است دراین ماجرا دخیل نبوده؟ شاهزادگان عربستان دراین ماجرا نقش نداشتند؟