-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ بهمن ۳, چهارشنبه

اسرائیل 12 عضو سپاه پاسداران را در سوریه کُشت

این جنگ ها، مقدمه ای بر یک نبرد چند جانبه است که در آینده اتفاق خواهد افتاد.


به گزارش سازمان دیده‌بان حقوق بشر سوریه شمار کشته‌شدگان حملات دیروز اسرائیل به مواضع رژیم دمشق و سپاه پاسداران در سوریه به ۲١ تن رسیده که اکثراً نیروهای سپاهی بوده‌اند.

در سحرگاه دیروز، دوشنبه بیست و یکم ژانویه، نیروی هوایی اسرائیل در پاسخ به یک حملۀ موشکی ناموفق سپاه قدس در بلندی های جولان، انبارهای موشک و مهمات سپاه پاسداران و حزب الله لبنان و همچنین پدافند ضدهوایی ارتش سوریه را هدف حملات سنگین هوایی خود قرار داد.

به گزارش رادیو فرانسه، رامی عبدالرحمن، رئیس سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه، گفته است که در نتیجۀ این حملات پانزده جنگجوی خارجی از جمله دوازده تن از نفرات نظامی ایران کشته شدند. رامی عبدالرحمن تصریح کرده است که شش تن دیگر از کشته شدگان سربازان سوری بوده اند. رئیس سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه نتوانسته ملیت سه تن دیگر از جنگجویان خارجی کشته شده در حملات دیروز ارتش اسرائیل را اعلام کند.