-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ دی ۲۴, دوشنبه

صهیونیزم ایرانی دیوانه شده است

یک لچک بی لگام دیگر، در برنامه کمیدی، لهجه مردم افغانستان را میمون سان تقلید نا به جا می کند، این زباله ها کجا دانند که زبانی که امروز با آن حرف می زنند، زبان ما است؛ نه زبان خود شان. زبان پهلوی خود شان را عرب از بین برد. این سرزمینی که امروز افغانستانش می گویند، برای ایرانیان زبان دری- تاجکی آفرید که نام دیگرش فارسی شد.


در پی انتشار فیلمی از خوراندن گل به دو کودک کار در کرمان و واکنش‌های پیرامون آن، دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان، گفته است: "به عنوان مدعی‌العموم به موضوع ورود کرده‌ایم، متهم اصلی بازداشت شده و سایر متهمان تحت تعقیب قضائی قرار گرفته‌اند."

دادستان عمومی و انقلاب کرمان همچنین گفت که کلیه افرادی که در این رابطه "کوتاهی، قصور و جرمی انجام داده‌اند تحت تعقیب قضائی قرار خواهند گرفت."

براساس ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، "فردی که به نظر می‌رسید کارمند شهرداری کرمان است، دو کودک کار را که مشغول گل‌فروشی بودند، گرفته و می‌گوید به شرطی آنها را آزاد می‌کند که گل‌هایشان را بخورند."