-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۷ بهمن ۳, چهارشنبه

امنیت ملی زمین گیر شده است؛ رحمت الله نبیل را بیاورید!


ادارۀ عملیاتی و جاسوسی یک کشور، اهداف دشمن را در خارج از مرز ها متلاشی می کند؛ درین جا، تانک هاموی دولت، مرکز امنیت ملی را با خاک یکسان می کند.ریاست عمومی امنیت‌ملی تبلیغات راه انداخته که با راه‌اندازی کار اوپراتیفی، قومندان نعمان، طراح حمله انتحاری بالای قرارگاه مفرزه خیزش امنیت ملی را شب گذشته در مركز ميدان وردك شهر میدان شهر با هفت تروریست دیگر تثبیت و با اجرای ضربه هوایی از بین برده است. 
این کار اپراتیفی را قبل از آن که دشمن با یک تانک خود تان، بسته ساختمان را روی سر تان بریزد؛ انجام می دادید. غدر و پنهان کاری چه دردی را درمان می کند؟
دولت کابل که تن به باز کردن راه به امرالله صالح داد؛ اکنون باید سکان ادارۀ امنیت ملی را دو باره به رحمت الله نبیل بسپارد. از انحصار بگذرید که هاموی بعدی به سوی خانه های خود تان خواهد آمد.

حمله بر یک پایگاه امنیت ملی، یک شکست، یک بینی بریده گی وفضاحت غیرقابل جبران است. اداره جاسوسی یک کشور، هیچ گاه این چنین سقف و دیوارش بر زمین نمی افتد. تراژدی در مرکز امنیت در واقع کشیدن تنبان دولت است. سازمان جاسوسی یک کشور، در کشور های دیگر اقدامات ویرانگر و مخوف انجام می دهد؛ این جا از برکت محافظه کاری سیاسی، گاهی رئیس امنیت را یک انتحاری در بغل می گیرد و گاهی، گرفتار کشتار دسته جمعی می شوند.