-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اردیبهشت ۷, شنبه

آلرژی فرار مقامات از ایران


یاشار سلطانی خبرنگار وابسته به جناح اصلاح طلب حکومتی با انتشار ویدئویی در صفحه توییتر خود از فرار محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی با صدها مدرک و سند محرمانه حکومتی خبر داد.

به گزارش رادیو پیام اسرائیل، در این ویدئو زنی در حال فیلمبرداری در یک فرودگاه و در حال سخن گفتن و خیر مقدم به شخصی است که همراه با یک چمدان به سالن فرودگاه وارد می‌شود. پس از چند لحظه زن فیلمبردار نام محمد سرافراز را صدا میزند و شخص چمدان به دست با خنده برمیگردد و با زن فیلمبردار شروع به صحبت می کند.

در صحنه دیگر همان زن دیده می شود که پوشه هایی را در دست دارد و عنوان می‌کند که اینها همه مدارک اورجینال و اصلی هستند. یاشار سلطانی با انتشار این ویدئو ادعا می کند که محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صدا و سیما همراه با صدها مدرک محرمانه حکومتی از ایران گریخته است.

محمد سرافراز سابقه کار در سازمان اطلاعات جمهوری اسلامی و همچنین سپاه پاسداران را دارد. فرار این مقام بلندپایه حکومتی همراه با صدها سند محرمانه نشانه عمق نابسامانی و متزلزل بودن حکومت جمهوری اسلامی است.