-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اردیبهشت ۱۷, سه‌شنبه

به کسانی که سوال می کنند چرا اسلام رو به زوال است؟

ماجرای دیدار کریستین استوارت با یک شاهزاده عرب

یک شاهزاده عرب مسلمان نیم میلیون دلار برای 15 دقیقه گپ زدن با "کریستین استوارت" بازیگر هالیوودی پرداخت کرد."هاروی وینستون" ...[تهیه کننده] امریکایی فاش کرد که چند سال پیش یک شاهزاده عرب، مبلغ پانصد هزار دلار برای 15 دقیقه گپ زدن با کریستین استوارت، بازیگر زن هالیوود پرداخت کرد.

"یاهو نیوز" به نقل از این کارگردان نوشت: یک شاهزاده از یکی از کشورهای خاورمیانه، درخواست دیدار حتی کوتاه با "کریستین استوارت" را مطرح کرد وی نیز درخواست این شاهزاده عرب را به "استوارت" منتقل کرد. اما این بازیگر هالیوودی بی درنگ پرسید:
 در مقابل این درخواست، چقدر پول پرداخت می کند؟ بدین ترتیب کارگردان مذکور با شاهزاده عرب به چانه زنی پرداخت و سرانجام وی به پرداخت نیم میلیون دلار در مقابل دیدار با این بازیگر امریکایی راضی شد.

مهم ترین جنبه این ماجرای عبرت بار این است که بفهمیم کریستین استیوارت با این ۵۰۰ هزار دالر چی کرد؟ در زمانی که دجال عرب برای او این چنین پیشنهاد کرده بود، او سرگرم جمع آوری کمک های خیریه برای مردم ایالت هایی بود که چند سال پیش بر اثر طوفان "سندی" در امریکا متضرر شده بودند. او این پول را گرفت و به همان موسسه خیریه پرداخت!
درسفر ترمپ به ریاض، یک شهزاده دربار سعودی از دیدن دختر ترمپ به حدی هیجانی شده بود که هماندم چک صد میلیون دالری به او بخشید. از همان چک هایی که به مجاهدین و طالبان می پرداختند.