-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اردیبهشت ۲۸, شنبه

ایران به من با موشک شلیک کرد!

ایران مرا به زمین انداخت و با موشک دوربرد به من شلیک کرد!
به گزارش خبرگزاری مهر، مجله طنز آنیون (پیاز) در شوخی خود با «جان بولتون» مشاور امنیت ملی آمریکا، تصویری را از وی منتشر کرده و می‌نویسد: بولتون با لباس خونین به ساختمان کنگره دوید و گفت: کمکم کنید، ایران به من شلیک کرد! سرم به کار خودم بود که ناگهان جمهوری اسلامی خشمگین مرا به زمین انداخت و با موشک دوربرد به من شلیک کرد!

به نوشته این رسانه، بولتون در ادامه می‌گوید: درست بعد از اینکه ایران به من شلیک کرد من شنیدم که ملت به من می‌خندیدند و می‌گفتند «یک نفر مرا بگیرید پیش از آنکه یک قاتل عصبانی شوم». این یک اقدام غیرمنطقی و دیوانه‌وار بود و من می‌توانستم بوی اورانیوم غنی شده که از یکی از مراکز شهری آنها می‌آمد احساس کنم. لطفاً عجله کنید اگر به سرعت عمل کنیم می‌توانیم قبل از آنکه دیر شود جلوی آن را بگیریم. بعد از پرسش‌های بیشتر بولتون تأیید می‌کند که این حمله به حدی سریع بوده که ممکن بود از سوی ونزوئلا و یا کره شمالی انجام شده باشد.