-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اردیبهشت ۳۰, دوشنبه

طرح «حکومت سرپرست» به جامعه جهانی ارایه گردید


اشاره: درحالی که تیم کوچک ارگ در پارلمان توفان مخاصمت وانقطاب به راه انداخته، طرح حکومت موقت در دستور کار قرار گرفته است.
طرح “سرپرستی حکومت” به محفل دیپلماتیک کابل ارایه گردید؛

طرح سرپرستی حکومت پس از اول جوزا، دیروز در محفل دیپلماتیک کابل با اشتراک نمایندگان جامعهٔ جهانی از کشورهای آمريكا، انگلستان، فرانسه، ايتاليا، روسيه، پاكستان، جاپان، هالند، هندوستان، تاجيكستان، يونما، ناتو و بنياد آغا خان با حضور شورای کاندیدان ریاست جمهوری، توسط احمدولی مسعود یکتن از نامزدان ریاست جمهوری و آقای جاوید لودین عضو تیم تخنیکی CPC ذریعهٔ presentation به زبان انگلیسی ارایه گردید.
این طرح جامع که ابعاد حقوقی و سیاسی حکومت را احتوأ میکند با سلاید های روی پرده بنمایش گذاشته و توضیح گردید. کاپی انگلیسی طرح ضمیمهٔ لینک زیر میباشد و از همهٔ هموطنان خویش در خارج از کشور صمیمانه تقاضا داریم تا در قسمت تکثیر، توزیع و فرستادن این طرح به حلقات ذیربط مارا یاری رسانند.