-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اردیبهشت ۲۶, پنجشنبه

در پاسخ به خامنه ای: جنگ شروع شده است!

یک عضو مجلس: امریکا روی نا امید کردم مردم در داخل ایران حساب بازکردهخامنه ای روز گذشته گفته بود: در مواجهه با دشمن دو راه بیشتر وجود ندارد. یا عقب‌نشینی ما و پیشروی متقابل آنها و یا مقاومت و ایستادگی که تجربه ما در جمهوری اسلامی نشان می‌دهد هر جا در مقابل دشمن مقاومت کردیم، جواب گرفتیم.

خامنه ای گفت: مذاکره با دولت کنونی آمریکا سمّ مضاعف است، البته جنگی هم رخ نخواهد داد چون آمريکايي ها مي دانند که چنين چيزي به نفع آنها نخواهد بود.

خامنه ای گفت: بعضی در داخل می گویند مذاکره چه عیبی دارد؟ ولی گزینه‌ قطعی ما مقاومت در مقابل آمریکاست و در این رویارویی، آمریکا وادار به عقب‌ نشینی خواهد شد.

جنگ شروع شده است!

اظهارات خامنه ای در حالی بیان می شود که فشارهای خردکننده آمریکا علیه جمهوری اسلامی در حال افزایش است و برخی نمایندگان جریان موسوم به اصلاح طلب حکومتی بشدت از تحولات کنونی ابراز نگرانی می کنند.

از جمله الیاس حضرتی گفته: هیچ گونه درکی از له شدن مردم در زیر چرخ های گرانی و تورم و بیکاری و هرج و مرج حاکم بر بازار و اقتصاد نداریم و همه‌ مان سرگرم موضوعات پوچ اندر پوچیم.

این عضو مجلس ملاها از اینکه شرایط انفجاری کنونی منجر به قیام مردم علیه نظام شود، هشدار داد و گفت:‌ ...جنگ شروع شده است. در یک جنگ روانی وحشتناک قرار داریم. هدف از بین بردن اعتماد مردم است. دشمن روی ناامید کردن مردم حساب باز کرده است. برخی ها زمانی درک می‌کنند که مردم زیر چرخ‌ ها له شده‌ اند....