-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ خرداد ۴, شنبه

غنی غدار و چوکره هایش، چرا درین باره خاموشند؟

اشاره: دستگاه دولت و بیت المال را به دست بیگانه های سپاریده اند.
بارها و بارها از مشكوك بودن آقاي مسلميار در مقام رياست مجلس سناء سخن گفته شده است.
باري حضرت علي نماينده ي مردم ننگرهار در مجلس نمايندگان، ادعا كرده بود كه آقاي مسلميار با تروريستان رابطه دارد و آنهارا با موتر شيشه سياه در داخل كابل انتقال ميدهد و اما كسي جدي نگرفت و حكومتيان هنوز اتهامي مشكلاتي شخصي را بر او چسب زدند.
مسلميار از مقربين درجه يك اشرف غني در اين حكومت است، بار ها به خاطر اشرف غني به آدرس مخالفين غني و شخصيت هاي سياسي فحش و ناسزا گويي كرده است.
اما ديده شد كه او واقعاً يك تروريست تمام عيار در جلد يك مقام رسمي-در درون نظام است. اینک، جاوید میرهاشم- شهروند پاکستانی را به مشاوریت ارشد در مجلس سنا نصب کرده و با استفاده از امکانات مردم افغانستان به قتل و کشتار مردم می پرداخته است.
حكومت خود خوانده و تحميلي غني، اگر واقعاً با شعارهاي عوام فريبانه ي به اصطلاح قانون گرايي ميخواهد كاري بكند، ستون پنجمي كه از درون آستين غني بيرون شد، محاسبه ي جدي نمايد.
مسلميار با اتهامات كه قبلاً بر او وارد بود و حالا بر او ثابت شد، بايد پاي ميز عدالت كشانيده شود .
کاپی