-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ خرداد ۲۰, دوشنبه

مشاور خامنه ای: در پیچ تاریخی خطرناکی قرار داریم


به گزارش خبرآنلاین، پاسدار رحیم صفوی، مشاور عالی فرمانده کل قوای جمهوری اسلامی (خامنه ای) روز یکشنبه با نگرانی گفت: امروز ما در پیچ تاریخی خطرناکی قرار داریم؛ محیط داخلی، منطقه‌ای و جهانی از نظر مسائل فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی در حال تغییر است.

وی افزود: غرب با استفاده از فناروی‌ها و شبکه‌های اجتماعی به دنبال ترویج فرهنگ غرب است، امروز وظیفه داریم راه نجات را به جوانان نشان دهیم؛ این راه نجات همان مقاومت و مجاهدت است.

اظهارات پاسدار صفوی در حالیست که بسیاری از مقامات و کارگزاران حکومتی این روزها ترس و وحشت خود را از وضعیت بحرانی نظام آخوندی برملا می‌ کنند و خواستار تسلیم در برابر آمریکا هستند.

روزنامه حکومتی سیاست روز در این باره نوشت: شاید برخی تصور کنند اگر تسلیم خواسته دشمنان شویم، مشکلات حل خواهد شد و نیازی به مقاومت نیست. در حالی که در پس چنین اندیشه‌ای، تنها یک نکته نهفته است و آن نابودی جمهوری اسلامی است.