-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ مرداد ۱, سه‌شنبه

ایران؛ ترامپ: برای بدترین شرایط آماده‌ ایممقامات دولت آمریکا امروز رژیم ایران را به دروغپردازی دربار دستگیری جاسوسان سیا در ایران متهم کردند.

رئیس جمهوری آمریکا گفت: اخبار حکومت ایران مبنی بر اینکه جاسوسان سازمان سیا را دستگیر کرده کذب محض و عاری از ذره ای حقیقت است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، ترامپ روز دوشنبه در واکنش به بازداشت جاسوسان سیا در ایران این خبر را کاملا غلط خواند و در توییتر نوشت: اصلا حقیقت ندارد. فقط دروغ و پروپاگاندا (مثل پهپاد ساقط شده) منتشر شده توسط یک رژیم مذهبی که به طرز بدی در حال زمین خوردن است و نمی‌داند چکار کند. اقتصادشان مرده و بدتر هم خواهد شد.

رئیس جمهور آمریکا ادامه داد: وضعیت ایران یک افتضاح تمام عیار است.

ترامپ افزود: پس از رویدادهایی پی در پی که منجر به افزایش تنش با رژیم ایران شده است، انجام مذاکره با آنها روز به روز دشوارتر می‌شود. البته ما برای کار بر اساس عقل و منطق و در عین حال برای بدترین شرایط آماده‌ایم.