-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ تیر ۱۸, سه‌شنبه

با درون کاملاً ویران، می خواهند با قدرت های جهانی دست و پنجه نرم کنند

سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران، روز سه‌شنبه در سخنانی تهدیدات دشمن علیه نظام را یک "موهبت" خوانده و گفت هرچه این "تهدیدات بزرگتر باشد، سودمندتر است."
وی در سخنرانی خود در همایش سالانه فرماندهان نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: اکنون در جنگ همه جانبه با دنیا به سر می‌بریم و تا با قدرتهای جهانی دست و پنجه نرم نکنیم، جهانی نمی‌شویم.

سلامی پیش تر گفته بود: آمریکا دشمنی است که به ظاهر قدرتمند به نظر می‌رسد، اما در باطن به ­پوکی استخوان مبتلاست.

وی گفت: امروز انقلاب ما در یکی از زیباترین فراز های خود قرار دارد و دشمن با شکست های سنگین مواجه شده است.

این پاسدار یاوه گو گفت: حوادثی که روز‌های اخیر اتفاق افتاد نیروی دشمن را برای ما آشکار کرد به محض اینکه صهیونیست‌ها فهمیدند خانه آن‌ها قرار است میدان­­ جنگ باشد خاموش شدند و عقب نشستند و آمریکایی‌ها نیز حالت انفعالی به خود گرفتند زیرا آن‌ها در مسیر زوال قرار دارند.

وی با بیان اینکه امروز در آستانه خوردگی تدریجی این قدرت قرار داریم، عنوان کرد: به فضل الهی در آینده نزدیک شاهد شکست پایه‌های این قدرت به ظاهر بزرگ خواهیم بود چرا که آن‌ها خسته و ناامید هستند. ­آنها به فروپاشی نزدیک‌تر شده اند و این فروپاشی غیر منتظره اتفاق می‌افتد.

سلامی گفت: ما به دنبال جنگ نیستیم اما از جنگ نمی ترسیم و افزود: تفاوت ما با آنها این است که آنها از جنگ می ترسند و اراده آن را ندارند.

سرکرده سپاه پاسداران پیش تر اعزام ناو هواپیمابر آمریکا به منطقه را جنگ روانی توصیف کرد و گفته بود: آمریکا با توجه به توان نیروهای دفاعی جمهوری اسلامی و ضعف و آسیب‌پذیری ناوهای هواپیمابرش جرأت و قدرت جنگ علیه ما را ندارد.

پاسدار سلامی که به مجلس ملاها احضار شار شده بود، در جمع نمایندگان خامنه ای گفت: اعزام ناو هواپیمابر از سوی آمریکا به آب‌های منطقه یک جنگ روانی بیش نیست و آمریکا با این کار خود در صدد است تا مردم و برخی از مسئولان نظام را از وقوع جنگ بترساند.