-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ شهریور ۴, دوشنبه

تشدید بمباران اسرائیل بر سپاه قدس ایرانمنابع دولتی و نظامی اسراییلی تایید کردند که جنگنده‌‌های این کشور در ساعات ابتدایی روز یکشنبه در عملیاتی گسترده به مقرهای استقرار پهپادهای انتحاری سپاه قدس در پایگاه هوایی «المزه» و مراکزی در روستای «عقربا» در جنوب شرقی دمشق حمله کردند.

ارتش اسراییل در ساعت ۱:۴۵ بامداد به وقت تهران در توییتی نوشت: همین الآن به وسیله‌ حمله به اهداف عاملین نیروی قدس سپاه پاسداران و نظامیان شیعه در سوریه، از حمله‌ای همه‌جانبه توسط تعدادی پهپاد کشنده به اسراییل پیش‌گیری کردیم.

بلافاصله پس از این توییت ارتش اسراییل در بیانیه‌ای تأیید کرد که به‌ وسیله‌ حملاتی هوایی به نزدیکی دمشق، حملات «قریب‌الوقوع» سپاه‌ پاسداران به اهدافی در اسراییل را خنثی کرده‌است.

سخن‌گوی ارتش اسراییل، به جمع خبرنگاران آمد و گفت: ارتش اسراییل توانست حملات نیروهای قدس سپاه پاسداران را خنثی کند، حملاتی که قرار بود توسط پهپادهای قاتل به اهدافی در شمال اسراییل انجام شود.

دقایقی پس از آن‌که سخن‌گوی ارتش اسرائیل به سوالات خبرنگاران پاسخ داد، بنیامین نتانیاهو در توییتی نوشت: من دستور دادم که نیروهای ما برای هر سناریویی آماده شوند.