-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ مرداد ۱۴, دوشنبه

راز هایی که مغز بشر توان برداشت آن را ندارد


فضانورد آپولو 14 می گوید موجودات بیگانه از یک جنگ اتمی در کرۀ زمین پیشگیری کردند.
(ترجمه: حميدرضا مزده)
بیشتر باورمندان به تئوری توطئه به داستانهایی غیرمنطقی و با فقدان دلیل و مدرک باور دارند، و سعی می کنند دلایلی متباین را در تئوری خود جای دهند. در نقطۀ مقابل، دانشمندان واقعی بر این امر اشراف دارند که تئوریهای آنها در شرایط وجود شواهد مغایر می تواند خطا باشد. اما این امر در مورد فضانورد پیشین آپولو 14 ناسا، اِدگار میچل، قدری متفاوت است. از هنگام بازگشت او از کرۀ ماه که در سال 1971 رخ داد او تدریجاً تئوریهای توطئه گرانۀ عجیب و غریبی را بازگو کرده است. او در مصاحبه ای با مجلۀ آینه می گوید بیگانگان به کرۀ زمین آمدند تا از وقوع جنگ اتمی میان آمریکا و شوروی در طول جنگ سرد پیشگیری کنند.
او در مصاحبه به منطقۀ شناخته شدۀ تست موشک وایت سندز در ایالت نیومکزیکو اشاره می کند. اینجا جایی است که اولین انفجار بمب اتمی در 16 ژوئیۀ 1945 در آن صورت گرفت. او می گوید: "اینجا مکانی بود که موجودات بیگانه بسیار به آن علاقمند بودند. آنها می خواستند در بارۀ تواناییهای ارتش ما آگاه شوند. تجربۀ من نشان می دهد که بیگانگان تلاش کردند ما را از رفتن به یک جنگ اتمی بازدارند و در کرۀ زمین صلح ایجاد کنند."
او همچنین گفت که افسران ناشناس نیروی هوایی به او گفته اند که موشکهای آنها اغلب توسط بشقابهای پرنده ای که در آسمان پرواز می کردند خنثی شده و یا سرنگون گردیدند.