-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ مهر ۸, دوشنبه

دولت جایگزین در ایران تشکیل شده است که در صورت ضرورت قدرت را آسان در دست گیرد

اعتراف جلیلی به تشکیل دولت سایه در برابر دولت روحانی

سعید جلیلی دبیر شورای عالی امنیت ملی در دوران احمدی نژاد که در انتخابات 92 با حدود 5 میلیون رای شکستی سنگین را در برابر روحانی متحمل شد، در تازه ترین اظهار نظری که کرده عملا پذیرفته که رهبری دولت سایه را علیه دولت روحانی برعهده دارد.

او که اکنون عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام  است در نشست ماهانه جامعه اسلامی مهندسین که محمد رضا باهنر دبیرکل آنست گفته است: اینکه رهبر فرمودند آتش به اختیار عمل کنید یکی از مصادیقش دولت در سایه و نقش آفرینی آن در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است. ممکن است در هر مقطعی بر اساس رای مردم عده ای انتخاب شده و مسئولیتی را به عهده بگیرند اما سوال این است که آیا مثلا ما که موفق به حضور در مناصب قدرت نشدیم باید بنشینیم در گوشه‌ای و منتظر دوره بعدی انتخابات شویم؟ اگر ببینیم رقیب مان اقدام نادرست انجام می دهد و به او تذکر ندهیم و او را آگاه نکنیم در واقع خیانت کرده ایم.