-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ مهر ۲, سه‌شنبه

جنرال بسم الله: از برای خدا، رهبرسیاسی لبسیرین می زند؟

بسم الله محمدی از دست دکترعبدالله خون قی می کند و به فاش گویی بی پیشینه اقدام کرده است.
یک گزارش سری واصله به گزارشنامه افغانستان حاکی است که بسم الله محمدی وزیر دفاع سابق در قید انزوا و اضطراب سختی گیرافتاده است و از زبانش در حق دکتر عبدالله آتش باد می کند.

وی اخیراً در مجلسی درخانه اش واقع شیرپور گفته است که « اسکلیت داکترعبدالله مثل اسکلیت نسوان است!»
وی گفته است:
عبدالله برای رسیدن به چیزی تلاش دارد که خدا او را برای آن چیز نیافریده؛ یعنی ریاست جمهوری. 

بسم الله محمدی که خود پرونده های قطور فساد و دزدی های استحقار آمیز را به دنبال خود یدک می کشد، می گوید: مشکل دیگه این است که دور عبدالله شخصیت های بزرگی جمع شده اند که دکتر عبدالله توان مدیریت آن ها را ندارد. او می تواند چند تا بچه های خوش رو ووابسته به جامعه مدنی را اداره کند؛ مگر با مرد های وزنه دار گذاره کرده نمی تواند. آمر صاحب به همین سبب او را نگاه کرده بودند که با خارجی ها سروکله بزند.

جنرال محمدی وضع عبدالله را منفی بررسی می کند. وی معتقد است که تیم عبدالله باز هم مثل پنج سال پیش، برخلاف توقع خودش، کلان شده و حالا هم توان مدیریت این همه مردم را ندارد.

بسم الله خان ناگهان به حضار مجلس گفت: شما را به خدا، رهبر لب سیرین میزند؟ رهبر آرایش زنانه میکند؟ 
رهبر آرایش گاه می رود؟ این آدم پنج سال را فقط در همین کارها سپری کرد. شرم است که استاد عطا وقانونی واری مردم و ما و صدها تن دیگر پشت این گدی گگ برویم که با یک نگاه اشرف غنی هوا از شکمش خالی می شود! 

بسم الله محمدی برای نخستین بار فاش کرده است که من تمام وزارت دفاع را برخلاف قانون ومقررات در انتخابات گذشته به خدمت این آدم گذاشتم؛ قطعات اردوی ملی برایش به حد کافی تقلب کردند؛ هیلی کوپترها در خدمتش قرار گرفته بود. اکثر جاها منسوبین اردوی ملی با کمپاینران اشرف غنی درگیر شدند؛ حتی در ساحاتی که نفوذ غنی بیشتر بود، مواد انتخاباتی را انتقال ندادیم؛ «ناظرین آنها را در طیاره نماندیم». تمام امکانات وزارت دفاع مخصوصا هیلی کوپترها  در خدمت دکتر عبدالله بودند. 
« ولی این نامرد وقتی که کونش به چوکی چسپید اولین بار مرا تخریب کرد.»