-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ شهریور ۲۲, جمعه

سرعت صدراعظم اسرائیل بی رقم تیز شده است!

در دیدار پوتین و نتانیاهو در سوچی چه گذشت؟

نتانیاهو پس از دیدار و گفتگو با پوتین در سوچی به خبرنگاران گفت که عملیات نظامی به هدف جلوگیری از استقرار سپاه قدس پاسداران در سوریه همچنان ادامه خواهد یافت.

سفر نخست وزیر اسرائیل به دلیل تشدید تنش با رژیم ایران و بمباران‌ مواضع سپاه پاسداران در سوریه و همچنین انتخابات پارلمانی اسرائیل در ۱۷ سپتامبر اهمیت زیادی دارد.

نخست وزیر اسرائیل به خبرنگاران گفت که همآهنگی نظامی بین اسرائیل و روسیه در مورد آن چه که در سوریه می گذرد همچنان مستحکم است.

پوتین هم در این دیدار از همکاری‌های نظامی و امنیتی روسیه با اسرائیل ستایش کرد.

رسانه های خبری در مسکو نوشتند که نتانیاهو هنگام دیدار با پوتین از جمله گفته است: رژیم ایران اخیرا بر دامنه فعالیت های خود در منطقه افزوده، و ما نیز فعالیت خود را افزایش داده ایم.

نتانیاهو ضمن هشدار درباره تهدیدهای رژیم ایران تاکید کرد که تهران سلاح و ایدئولوژی خود را نه تنها علیه غرب بلکه روزی آن را علیه روسیه نیز به کار خواهد گرفت.

نخست وزیر اسرائیل در مصاحبه خود همچنین تاکید کرد: بزرگترین شر، اسلام رادیکال شیعه است که از طرف رژیم ایران سازماندهی می‌شود و تلاش می‌کند به خاورمیانه تسلط یابد.