-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ مهر ۱۰, چهارشنبه

دکترغنی: فضل هادی مسلمیار جاسوس آی اس آی است


دکترغنی گفته است که ما نباید حکمتیار را به خاطر مسلمیار آزرده می ساختیمطبق خبر تازه، تنش و شکاف در تیم دولت ساز همزمان با پخش اخبار تقلب و باخت انتخابات فزونی یافته است. پس از چاشت روز گذشته دکتر غنی درمحضر مقربان خویش ضمن نثار دو دشنام به مسلمیار مرتب گفته است که ما نباید به خاطر مسلمیارِ، حکمتیار را از خود آزرده می ساختیم.

این سخن غنی خینه بعد از عید است و اثبات کننده موارد متعدد اتهاماتی که علیه مسلمیار تا حال مطرح بوده است. مراجع مهم از جمله ریاست اجرائیه و رحمت الله نبیل رئیس سابق امنیت ملی، از مسلمیار به عنوان آنتن فعال سازمان جاسوسی پاکستان نام برده اند.
دکترغنی اینک پس از پنج سال حکومت جنجالی گفته است که مسلمیار جاسوس آی اس آی بود که در نقش دریور قومندان ملنگیار در مشرقی به پاکستانی ها جاسوسی میکرد و حالا دعوای رهبری پشتون ها را دارد. اگر جلو او را نگیریم به همه قوم دردسر جور میشود.
غنی سوگند یاد کرد که در صورت برنده شدن  مسلمیار را به سرنوشت ظاهر قدیر گرفتار خواهد کرد تا مرغ های هوا به حالش گریه کنند.