-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ آبان ۶, دوشنبه

امریکا با روسیه درکابل حکومت مشترک خواهد ساخت

سخن متناقض ترمپ در مورد مرگ ابوبکر بغدادی

همان طوری که انتظار می رفت، مرگ ابوبکر بغدادی از نظر زمانی در مناسب ترین موقع که مبارزات انتخاباتی ترمپ درامریکا کلید خورده، تعیین شده بود. ترکیه، روسیه و حتی بشاراسد درین سازش ذینفع بوده و همکاری کردند.
همکاری روسیه و ترکیه با طرح های ترمپ در افغانستان هم دیده خواهد شد.

چرخبال های امریکایی از پایگاه قوای روسیه بلند شده و تونلی را که ظاهراً محل اختفای بوبکر بود، منهدم کردند. ترمپ دریک بیانیه تبلیغاتی مدعی شد که ظرف پانزده دقیقه بعد از بمباران تونل به ما واضح شد که فرد کشته شده، ابوبکر بغدادی است!
یعنی ظرف 15 دقیقه همه چیز از زیر آوار و سنگ و خاک بیرون آورده شد و دانسته شد! چطور ممکن است پیکر بغدادی و فرزندانش که در اثر انفجار جلیقه انتحاری کاملاً محو و متلاشی و ناپدید گشته بودند، شناسایی شوند. درحالی که ترمپ بلافاصله گفت که پاره های بدن شخص کشته شده به امریکا منتقل شده که معلوم شود کی بوده!؟ تنها خاک برداری یک تونل دست کم یک روز وقت می گیرد. زبان ترمپ، نسبت به افکار عمومی بی پروا است. زبان نیست؛ ماشین درو است.

رمضان قادروف گردن کلفت پوتین در ریاست جمهوری چچین درین باره چنین واکنش نشان داد:

ابوبکر البغدادی دوباره کشته شده است؟
سخنان تاراس بلبا به پسرش آندری به ذهن آدمي خطور می کند:
"من تو را به دنیا آوردم ، تو را می کشم!"
بن لادن مرده است ولي القاعده زنده است.
اگر تروریست ها به خوب و بد تقسیم شوند ، مرگ البغدادی تفاوت چندانی نخواهد داشت.
مهم است كه سوريه به كُلي از وجود داعش پاك شود!