-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ مهر ۲۳, سه‌شنبه

حمدالله محب، صالح و اسدالله خالد درخانه حوا علم نورستانیبعد از حضور سفیران امریکا وایران در کمیسیون انتخابات، سه مقام ارشد ارگ به خانه حوا نورستانی رفته بودند.براساس گزارش منبع ویژه امنیتی، دکترحمدالله محب، امرالله صالح و اسدالله خالد دو شب پیش به منزل بانو حوا علم نورستانی رئیس کمیسیون مستقل انتخابات رفته بودند تا وضعیت بحرانی تفکیک آرای بایومتریک و غیر بایومتریک و نتیجه نهایی انتخابات را مورد بررسی قرار بدهند. 
مخبر ویژه می گوید که تیم دولت ساز از مجموع رسیده گی به شماری آراء و حذف آرای تقلبی انباشت شده مشوش است.

اعضای ارشد حکومت در خانه حوا نورستانی با پیشنهاد امتیازات گسترده خواستار ترتیباتی شده اند که انتخابات به دور دوم کشانیده شود. آن ها به اصرار گفته اند که میزان آرای دکترعبدالله نباید از 49 درصد بالا برود. عین عملیات در سطح کمیسیونرهای انتخابات به راه افتاده است. اوضاع لاینحل باقی مانده  و ورود سفرای رقیب ( امریکا و ایران) در جریان کار کمیسیون انتخابات شرایط را نسبت به دوره های قبلی به مراتب حساس و متفاوت نشان می دهد.