-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ مهر ۱۸, پنجشنبه

ترمپ؛ روباهی که دُم خود را شاهد می گیرد

ترامپ: خبر خوش آن که ما پیروز خواهیم شد!
رئیس جمهور آمریکا امروز با ارسال پیامی در صفحه توئیتر خود نوشت: دموکرات های به درد نخور، فربیکار هستند و فقط می خواهند به حزب جمهوری خواه و رئیس جمهور لطمه بزنند. همه تمرکز آنها روی {انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال} 2020 است؛ نه چیزی بیشتر و نه چیزی کمتر. خبر خوش آن که ما پیروز خواهیم شد!

ترامپ ضمن اشاره به گفتگوی تلفنی خود با رئیس جمهور اوکراین,گفت: این باصطلاح افشاگر, پیش از آنکه بداند من قرار است متن دقیق {مکالمه تلفنی} را منتشر کنم, اعلام کرد که تماس من با رئیس جمهور اوکراین, "جنون آمیز, وحشتناک و بدون هیچ گونه محتوایِ مرتبط با امنیت ملی" بوده است. این, دروغی بسیار بزرگ است. متن گفتگو را بخوانید! اوکراین اعلام کرد هیچ گونه فشاری {از سوی من} در کار نبوده است! تماس تلفنی نیز بسیار دوستانه و بدون نقص بود. افشاگر و سایرین قبل از اینکه متن مکالمه را ببینند، سخن گفتند. الان نیز باید از من عذرخواهی کنند و این استیضاحِ مضحک را متوقف کنند!