-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ آبان ۱۶, پنجشنبه

اختطاف دیتابیس شناسنامه ها و انتقال به ارگ


خیانت تأسف باری در ارگ در جریان است.گزارشنامه افغانستان به حوالۀ منابع مؤثق امنیتی و اپراتیفی دریافته است که خونتای ارگ در سال گذشته تمام دیتابیس متعلق به شناسنامه ها را به ارگ انتقال داده و از همان زمان تا کنون برخلاف مصالح افغانستان، روی تغییر صورت آمار ها کار درجریان است. خبر می افزاید که محتوای سامانه دیتابیس به طور کامل روبرداری گردیده و صورت دستکاری شدۀ ترکیب قومی، ولایتی و تمامی آمار ها به گونه ای گسترده، جای نسخه اصلی را گرفته است.
یوناما دفتر سیاسی سازمان ملل از روی همین داده ها، برنامه های خویش را در رابطه به تخصیص کرسی های پارلمانی از جمله مثلاً برای کوچی ها تنظیم می کند.
هدف اساسی این عملیه ای ضد ملی، در شرایطی که هیچ نفوس شماری با اعتبار و سراسری در کشور انجام نگرفته، دیزاین ساختار تباری باشنده های سی و چهار ولایت از روی یک نقشه خطرناک است و بذر یک اغتشاش دراز مدت را در میان مردم می پاشد. این اقدام به سود هیچ قشر و تباری نیست و می تواند عمر تنش ها را به نفع یک اقلیت خاین در قدرت طولانی تر کند.