-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ آبان ۳۰, پنجشنبه

رضا پهلوی: ارکان جهل به آخر خط نزدیک است

امروز شاهزاده رضا پهلوی، پیامی سنگین خطاب به خامنه‌ای صادر کرد و در آن، خامنه‌ای را «نابخرد نابخردان» نامید که حتی مسئولیت «فروپاشی دین و ایمان مردم» نیز مستقیما متوجه اوست.
.
شاهزاده رضا پهلوی خامنه‌ای را همچنین «دجال» نیز نامید و سخنان اخیر او را «یاوه‌هایی لرزان» دانست.
.
لازم به ذکر است خامنه‌ای طی روزهای اخیر، از خانواده پهلوی با صفات «منحوس» و «خبیث» یاد کرد و به صورت غیرمستقیم، شاهزاده رضا پهلوی را از جمله عوامل اعتراضات اخیر در ایران دانست.
.
در زیر بخش‌هایی از بیانیه شاهزاده رضا پهلوی آورده می‌شود؛
.
 - «سخنانِ اخیرت در پاسخ به فریادهای دادخواهانه‌ی مردمی که تبهکاری‌های فرقه‌ات کارد را به استخوان‌شان رسانده، بزدلانه‌‌تر از آن است که نیازی به پاسخی تحلیلی و نکته‌ به‌ نکته داشته‌ باشد. که یاوه‌هایت لرزان‌تر و پایه‌های بیتِ شومَت سُست‌تر از آنند، که نیازی به طولانی‌کردن سخن داشته‌ باشد».
.
- «منی که مهرِ ایران را از پدر و از مادرم آموخته‌ام، روی سخنِ کوتاهم امروز با تو و تتمه‌ی فرقه‌ی نابکارِ توست. پس بدان! بدان که آنچه بر ایران و ایرانی در این چهل‌ساله‌ی شوم رفته، تماماً و مطلقاً از نیرنگت سرچشمه‌ می‌گیرد، که ریا و حیله و خدعه، نه از فرهنگِ دانایی و توانایی سخنورانِ نامی ایرانی، که از ارکانِ جهلِ تو نشأت‌ گرفته».
.
- «نیک بدان که فریادِ "پهلوی" در شهرهایِ ایران، از کارگر و از دهقان گرفته تا پیر و جوان، نه از رویِ تعصّب، که برایِ ایران، رفاه ایرانی و سربلندی نامِ میهن است... که پهلوی همواره یار و یاورِ مردمانِ خود بوده و است».