-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ آذر ۱۲, سه‌شنبه

مخترع این رقم «کانون فرهنگ» فقط «افغان ها» اند!


از بی مضمونی، به نام کانون فرهنگ، وظیفه شرعی امور فامیلی را پیش می برند!
مردی زنش را کشت.شام چهارشنبه ۲۷ ماه روان میلادی، یک مرد افغان در ویانا پایتخت اتریش همسر خود را به قتل رسانید. گفته می شود که این مرد، خانمش را که مادر پنج فرزند به شمول یک کودک ۲۰ روزه نوزاد است، در برابر چشمان فرزندانش به قتل رسانیده است.
پس از دعوای شدید، این مرد افغان با کارد بر همسرش حمله کرده است. با آن که دختر ۱۲ ساله این خانواده از همسایه ها خواهان کمک شده است، اما مرد مذکور مادر پنج فرزند به شمول یک نوزاد ۲۰ روزه خود را در برابر فرزندان وی به قتل رسانیده است.
اختلافات و مناقشه خانوادگی، این خانواده حدود دو سال قبل توسط پلیس اتریش حل و فصل شده بود، که در نتیجه پلیس اتریش زوج مذکور را از هم جدا کرده و مرد اجازه رفتن به خانه زن را نداشت ولی مرد قاتل با کمک و همکاری کانون فرهنگ افغانستان توانسته بود که دوباره همراه زن خود یک جای زندگی کند و بارها زنش از زندگی کردن با این مرد خشن ابراز ترس و تردید کرده بود که با دخالت و وساطت کانون فرهنگی افغانستان توانسته بود همراه زنش هم خانه شود.
کانون فرهنگی افغانستان با مقامات مسؤول در اتریش به ویژه اداره مربوط به جوانان قول داده بود که شوهر این خانم آدم خطرناکی نیست و اگر چند وقتی باهم زندگی کنند به مرور زمان اختلافات آن ها از بین می‌رود. و به پولیس اتریش گفته بودن که بگذارید آنها باهم زندگی کنند.
حال به نظر شما مقصر اصلی فاجعه المناک کیست؟ اداره کانون فرهنگی افغانستان در اتریش مقصیر است یا پولیس اتریش؟
در حالی که زن از زندگی کردن با این مرد بیزار بود.
فرستنده لیلی محتشمی یکی از دوستان نزدیک خانمی که به قتل رسید.
از رخنامه هما اسپارتک