-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ آذر ۳۰, شنبه

تحفۀ به اصطلاح ستر جنرال (!) سالنگی به دکترغنیایوب سالنگی: رئیس صاحب، زمری پیکان به نظام وفادار نیست، این کلیپ را یک بار بشنوید!
گزارش ها مي رساند كه ايوب سالنگي از دانه درشت های ارشد اردوگاه دزدان جهادی، به خاطر دوسيه اختلاس كه در زمان معينيت امنيتي وزارت داخله دارد؛ از طریق تقدیم هدايای مختلف به محفل ضد ملی ارگ، قصد دارد از کشانیده شدن به محکمه جلوگیری کند. 
 ايوب سالنگي بعد از عنايت الله نظري معاون وزارت دفاع و از سرسلسله های دزدان جهادی، بيشترین اختلاس را دارد.
سالنگي در ديداری كه چند هفته قبل با غني داشت، سكرتر زمري پيكان (هارون مبارز) را نيز با خود برده بود. هارون مبارز كليپی از كشتار طالبان توسط زمری پیکان درجریان جنگ های كندز را به رييس جمهور غني پيشكش مي كند. به حساب خودش، قبر پیکان را حفر می کند. دکترغنی به تبعیت از خاصیت سریع الاشتعالی خویش، فوری حکم بر دستگیری زمری داد.
ایوب سالنگی بعد از ختم نشست در ارگ، به گروپی از ارتباطی های خویش در واتس آپ مژده می دهد که به اساس وعده قبلي و پرداخت دو صد هزار دالر امريكايي به شوراي امنيت ملی، عنقريب فرمانده امنيه پروان مي شود.
جنرال زمری پیمان از نظامیان غیرسیاسی است و احتمال دارد مثل ایوب و دیگران دوسیه هایی از خلافکاری داشته باشد؛ اما طریقه جهادی که ایوب سالنگی برای رسیدن به یک ماموریت دولتی، از نوع دیگر است.