-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ دی ۷, شنبه

عرق ریزی عطانور برای دکترغنی در بدخشان

در سفر اشرف غنی به ولایت بدخشان چه گذشت

موثق؛
مولوی عبدالمعروف راسخ، رئیس اسبق حج و اوقاف بدخشان و عضو برحال شورای علمای افغانستان در جریان سفر دیروز محمد اشرف غنی به ولایت بدخشان در حالی که امرالله صالح معاون تکت انتخاباتی دولت ساز و سایر کمپاینرهای این تیم حضور داشتند، از نحوه کمپاین‌ در انتخابات ریاست جمهوری در بدخشان شکایت می‌کند. آقای راسخ به آقای غنی می‌گوید رای بدست آمده از بدخشان مثل کندن توته‌های سنگ از بدنه یک کوه سفت و بزرگ بود و هیچ کسی حق امتیازگیری از این رای بدست آمده را در این جمع نداشته باشد؛ چون ما علما به اساس هدایت مستقیم استاد عطا محمد نور رئیس اجرایی جمعیت ملی اسلامی افغانستان به نفع دولت ساز کمپاین کرده‌ایم.
منبع می‌افزاید که سخنان آقای راسخ اسباب خشم آقای امرالله صالح را فراهم کرده است. او در پاسخ به آقای راسخ می‌گوید که تاریخ بازار تیزی‌های والی مخلوع بلخ و پرتاب شده‌‌ها از جانب او سپری شده است.

جمال ناصر مکرم