-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ بهمن ۱۱, جمعه

حتی از کفن و تابوت سربازان دزدی می کنند

مسلم حیات
«ناپدید شدن» اسم مستعار دزدی دولتی است.

پیش بینی سقوط نظام فاسد غنىً توسط جان ساپکو سرمفتش ایالات متحده آمریکا به سبب فساد و دزدی های گسترده !

علت اینکه همه روزه سربازان و افسران در خط مقدم جبهه تلفات می دهند ،
دزدی مواد خوراکی و مواد مایحتاج آنها توسط ارگانهای رهبری حكومت است !
جان ساپکو سرمفتش ایالات متحده آمریکا در گزارش جدید خود بازهم از یک دزدی بسیار خطرناک
در صفوف قوای مسلح پرده برداشته است ، نامبرده گفته است که
پنجاه فیصد تیل قوای مسلح ناپدید میگردد، ناپدید شدن همان نام تحریف شده دزدی است که در ادارات دولتی افغانستان به کار برده می شود؛ ورنه نه سلاح و مهمات و نه هم تیل زنده جان نیستند و پای ندارند که ناپدید شوند .
در همین یک هفته
جنازه های ۱۳ تن افسران و سربازان در بغلان و در همین حدود در قندوز به خاک و خون غلتیدند و علت عمده آن عدم کمک رسانی به آن ها است که همگی در صفوف رهبری در فکر دزدی هستند. و حتی از کفن و تابوت سربازان و افسران می دزدند .
البته پول های این دزدی ها هم معلوم است، یا به قصر ها و خانه های مجلل تبدیل می شوند و یا در بازار های
امارات متحده عربی و ترکیه سرمایه گزاری می شوند. از همین سبب است که جان ساپکو گفته است که فساد در افغانستان به اوج خود رسیده است.
و بدون کمک دونر های خارجی و بدون کنترل از کمک های خارجی دولت افغانستان سقوط می کند، نامبرده در اختیار گذاشتن کمک های خارجی در اختیار اداره های فاسد کابل را چنین تشبیه کرده است که آمریکا و اروپا پول های خود را در چهار راهی مسعود انداخته به آتش می سوزانند .