-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ بهمن ۲, چهارشنبه

واکنش احمد زیدآبادی به تعیین جایزه برای ترور ترامپ

سخنگوی قوه قضائیه ایران ادعا کرد که قصد دارد رئیس جمهور آمیکا را برباید و او را به ایران بیاورد و در دادگاه انقلاب محاکمه کند و او را تیرباران نماید. سخنگوی قوه قضائیه، در سخنان خود گفت که برای اجرای این هدف، تماس هایی نیز با وزارت خارجه برقرار شده است.

این در حالیست که یک نماینده مجلس شورای اسلامی نیز گفته: به هر کس که ترامپ را به قتل برساند سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌دهیم.

از سوی دیگر سفیر آمریکا در ژنو گذاشتن چنین جایزه‌ای را خنده‌دار دانسته و آن را تاییدی بر تروریستی بودن جمهوری اسلامی عنوان کرد.


مردم محروم کهنوج و جایزه سه میلیون دلاری!

احمد زیدآبادی، تحلیلگر سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: احمد حمزه نمایندۀ شهر محروم کهنوج به نیابت از مردم استان کرمان وعدۀ پرداخت سه میلیون دلار به کسی داده است که دونالد ترامپ را ترور کند! من نمی‌دانم آقای حمزه سه میلیون دلار از کجا آورده که می‌خواهد به قاتل ترامپ هدیه دهد!

شاید منظورش این است که این پول را از بین مردم استان کرمان جمع آوری کند. اگر او موفق به جمع‌آوری چنین پولی شد توصیه‌ام این است که آن را خرج ساخت مدرسه یا درمانگاه یا جاده یا بنگاهی تولیدی برای مردم فقیر و محنت‌زدۀ حوزۀ انتخابی خود کند، وگرنه در ایران بنیادهای پولدار بسیاری برای تعیین این نوع جوایز پیدا می‌شود!