-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ دی ۲۶, پنجشنبه

بازگشت خامنه ای به نماز جمعه؛ چرا؟ گوبلز زمان

رسما اعلام شد که خامنه ای برای نخستین بار در هشت سال اخیر تصمیم گرفته نماز جمعه دو روز دیگر تهران را خود هدایت کند.

به گزارش رادیو پیام اسرائیل، آگاهان امور می گویند که این تصمیم خامنه ای نشان می دهد که او تا چه حد موقعیت خود را در داخل حکومت در خطر می بیند و قصد دارد با امامت جمعه تلاش کند مخالفت ها با خود را خنثی سازد.

به گزارش سایت کلمه، ابوالفضل قدیانی با اشاره به ناکارآمدی حکومت ایران در فاجعه ساقط کردن هواپیمای اوکراینی، خواستار کناره‌گیری رهبر جمهوری اسلامی از قدرت شد.

وی می گوید: موشک شلیک شده به هواپیما مانند شلیک به مغز و قلب قربانیان خیزش اعتراضی آبان‌ماه گذشته است. این یعنی شلیک بر پیکر مردم مظلوم ایران.

ابوالفضل قدیانی، پنهانکاری مقام‌های جمهوری اسلامی در مورد شلیک به هواپیمای اوکراینی را با عملکرد گوبلز، وزیر تبلیغات آلمان نازی، مقایسه کرده و تأکید می‌کند: البته دروغ و فریب سیستماتیک جزء لاینفک نظام استبداد دینی است.

وی افزود: به اعتقاد من خون‌بهای قربانیان به خون‌خفته رفتن مستبد امروز ایران و نظام استبداد دینی بر پایه ولایت مطلقه فقیه است. آقای خامنه‌ای باید دست از این قدرت جهنمی بردارد و استعفا دهد و کنار رود تا عرصه برای برگزاری رفراندوم به منظور تغییر نظام جمهوری اسلامی و استقرار نظام جمهوری دمکراتیک سکولار فراهم گردد.