-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ دی ۲۸, شنبه

شب هول انگیزی که F-35 های امریکا در مرز ایران ظاهرشدند

پیک نت: وزیر خارجه روسیه "لاورف" روز گذشته در یک کنفرانس خبری در مسکو اطلاعات تازه ای را درباره شبی که مردم وحشت زده ایران، پس از شلیک موشک به پایگاه هوائی امریکا درعراق و در انتظار حمله هوائی امریکا به ایران بودند فاش ساخت. اوگفت:

«آن شب جنگنده های F-35 امریکا در نزدیکی مرزهای ایران به پرواز در آمدند. شرایط بسیار بغرنج بود و در همین لحظات بوئینگ 737 اوکراین نیز مورد اصابت  موشک قرار گرفت و سقوط کرد.

اطلاعاتی وجود دارد که پس از حمله به پایگاه امریکائی ها در عراق، ایرانی ها در انتظار حمله از سوی ایالات متحده بودند. آنها نمی دانستند این حمله چگونه و از کجا آغاز خواهد شد. ما اطلاع داریم که  پرواز حداقل 6 جنگنده F-35  در مرز ایران آغاز شده بود. می خواهم بر سطح بالای تنش در چنین شرایطی تأکید کنم.»

این اظهارات لاورف، آن سخن پنجشنبه حسن روحانی را تائید می کند که گفت: "من در شورای امنیت ملی بی وقفه نگران امنیت کشور هستم. صلح و جنگ به یک گلوله بند است!"