-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۸, پنجشنبه

احتمال لغو المپیک توکیو به خاطر ویروس کرونا


یکی از اعضای ارشد کمیته بین‌المللی المپیک حالا می‌گوید در صورتی که ویروس کرونا کنترل نشده و شیوع آن برای بازی‌های المپیک خطرناک تشخیص داده شود احتمال دارد بازی‌های المپیک توکیو به کلی لغو شود و احتمال لغو بازی‌ها بیشتر از تعویق آن است. بازی‌های المپیک طبق برنامه قرار است از تاریخ 24 جولای در شهر توکیو آغاز شود.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از آنکه تایید شد چند مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در ژاپن پیدا شده است نگرانی‌ها درباره تاثیر شیوع این ویروس مرگبار بر بازی‌های المپیک ژاپن افزایش پیدا کرده است. این در زمانی اتفاق می‌افتد که در ژاپن لیگ فوتبال این کشور موسوم به جی‌لیگ تا ماه آینده میلادی به تعویق افتاده است.

یکی از اعضای ارشد کمیته بین‌المللی المپیک حالا می‌گوید در صورتیکه ویروس کرونا کنترل نشده و شیوع آن برای بازی‌های المپیک خطرناک تشخیص داده شود احتمال دارد بازی‌های المپیک توکیو به کلی لغو شود و احتمال لغو بازی‌ها بیشتر از تعویق آن است. بازی‌های المپیک طبق برنامه قرار است از تاریخ 24 جولای در شهر توکیو آغاز شود.