-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۵, دوشنبه

اوضاع درایران خیلی رو به وخامت است

گزارش های ویژه از ایران حاکی اند که ویروس کرونا به قطعات نظامی سپاه پاسداران هم رخنه کرده؛ اما اکیداً از سوی خامنه ای اصدار حکم شده است که مساله به دهان مطبوعات نرود. از جمله در قطعه 01 کرمان، نظامیان به ویروس آغشته شده اند. همچنان خامنه ای هدایت داده است که اماکن مقدسه قم و امام رضا نباید در زنجیره قرنطینه گرفته شود؛ زیرا باعث تضعیف روحانیت خواهد شد.

درین حال مرجع اطلاع رسانی پیک نت چنین گزارش داد:
متهم اصلی پنهان کردن اخبار"کرونا"شخص رهبراست

رهبر جمهوری اسلامی به همان سبک و سیاقی که در کودتای 88 پیش از اعلام نهائی آراء و تائید رسمی آن پرید وسط و اطلاعیه پیروزی انتخاباتی برای احمدی نژاد صادر کرد، این بار نیز در ارتباط با انتخابات مجلس یازدهم که خود طراح انتصابی کردن آن بود، پایان انتخابات پرشکوه را به مردم تبریک گفت! این عجله نشان داد که بحث و اختلاف و مجادله بر سر آمار واقعی شرکت کنندگان در انتخابات در پشت صحنه میان روحانی و شورای نگهبان و شخص رهبر جدی بود و به همین دلیل ابتدا شمارش آراء را مرحله به مرحله اعلام نکردند و بعد هم که رای گیری تمام شد تا 48 ساعت دست، دست می کردند. او که این روزها درگیر ماجرای درغگوئی درباره دلیل سقوط هواپیمای اوکرائینی، آمار قربانیان شورش آبانماه و آمار واقعی شرکت کنندگان در انتخابات مجلس است، روز گذشته فاجعه گسترش ویروس کرونا در ایران را به تمسخر گرفت و با آشفته فکری، در سخنان خود به آن نکته ای اشاره کرد که ربیعی سخنگوی دولت درباره پنهان کردن اخبار "کرونا" طی مقاله ای در روزنامه ایران نوشته بود و ما در شماره روز گذشته پیک نت آن را با اشاره بر همان نکته ای که او تلویحا اشاره کرد و روز گذشته رهبر با صراحت بیان کرد تاکید کردیم. ربیعی در آن مقاله درباره ویروس کرونا نوشت که به دولت گفتند "ویروس هراسی" درست نکنید که مردم نروند رای بدهند. ما در خبر دیروز نوشتیم که این "بعضی ها" شخص علی خامنه ایست که دستور مخفی کردن اخبار شیوع ویروس کرونا را صادر کرده بود.