-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۱, پنجشنبه

یاسین ضیاء به الماس زاهد: عاجل خود را به کابل برسان!


از بامداد امروز مردمان پنجشیر، پروان، کاپیسا و کوهدامن، تصاویر کلان اشرف غنی را پائین کرده و به آتش کشیده اند. صحنه بارز اقدامات مردم در پنجشیر مشخص تر بوده؛ جایی که خونتای ارگ با توزیع پول به کمیشن کاران انتخاباتی، بودجه ملی را کم توان ساخت. پروسه تعویض عکس های غنی به عکس های دکترعبدالله در فاریاب، تخار، پروان و کوهدامن نیز درحال انجام است.
تلاش های امرالله صالح و یاسین ضیاء برای انصراف مردم ازحرکت درحال انجام به جایی نرسیده است.

قرار گفته یاسین ضیا، وی در دو روز اخیر به فضل الدین عیار، ایوب سالنگی، اقبال صافی،  لطف الله قریشی، قسیم جنگل باغ و هارون مبارز دو ملیون دالر را توزیع کرده است تا از طریق خود شان به ملک های قریه جات توزیع کنند تا مانع مخالفت مردم با تیم دولت ساز شوند. 

شایان ذکر  است که یاسین ضیاء از فرط وارخطایی  به حاجی الماس زاهد که مبتلا به سرطان است و حالا در یک بیمارستان آلمان بستری می باشد، زنگ زده تا عاجل به کابل برگردد و جلو این گله بچه (اشاره او به فائز سیدخیلی برادر مولانای سیدخیلی و ظاهر سالنگی و صفی الله قریشی) را بگیرد.