-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۶, سه‌شنبه

مسلمانان سیاسی ایران را از مادۀ دروغ سرشته اند/ دیروز وزیربهداشت آن ها مدعی بود که ویروس کرونا به قم از افغانستان آمده!


دولت ایران، متاسفانه به‌ ملت خود و به‌جهان دروغ می‌گویید!
سعادت موسوی- عنوان اولی از گزارشنامه افغانستان است.
وزارت بهداشت ایران از تلف شدن 8 تن و مبتلا شدن تقریباً 40 تن خبر داده بود. اما امروز نماینده مردم قم «احمد امیرآبادی« در مجلس شورای اسلامی ایران گفته است که قم از نظر شیوع ویروس کرونا وضعیت خوبی ندارد و عملکرد دولت در کنترل این ویروس ناموفق بوده است، طوری که طی سه هفته اخیر 50 نفر به دلیل ابتلا به کرونا درگذشته‌اند و 250 نفر دیگر در قرنطینه هستند. به باور نماینده مردم قم عملکرد دولت در مواجهه با ویروس کرونا صفر است، در حال حاضر پرستاران لباس مناسب قرنطینه ندارند و با ترس و دلهره به بیماران رسیدگی می‌کنند. خیلی از پزشکان مصاب شده و برخی از پرستاران استعفاد داده‌اند. مشکلات فراوانی برای پرستاران به وجود آمده و امکانات کمی وجود دارد. اما دولت طوری رفتار می‌کند که انگار هیچ اتفاقی رخ نداده است.

اگر وزارت بهداشت ایران شرایط و اقدامات پیش‌گیرانه جدی وضع می‌کرد شاید این فاجعه دامن‌گیر ایران نمی‌شد. اما گفته می‌شود عملاً رفت‌وآمد با چین تا همین چند روز اخیر قطع نبوده است. نیمی از فامیل‌ها و عزیزان ما در ایران زندگی می‌کنند، ما نگرانیم و نابخردی مسوول بهداشت ایران ما را نگران‌تر می‌کند. با جان مردم شوخی نکنید و حداقل با ملت خود و با جهان راست بگویید.