-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۱۰, شنبه

پیام کرونایی خامنه ای از پشت شیشه

پیک نت
رهبر جمهوری اسلامی که در دو سخنرانی پس از انتخابات مجلس یازدهم، اخبار شیوع "کرونا ویروس" در ایران را یک شایعه و توطئه برای جلوگیری از شرکت مردم در انتخابات ارزیابی و اعلام کرده بود، پس از یک هفته که اخبار تلفات این ویروس در ایران جهانی شد، یک پیام ویدئوئی فرستاد. او این پیام را در حضور پزشک مخصوص خود دکتر"مرندی" و در گوشه کتابخانه لوکس و دست نخورده و سبز سیدی بیت رهبری فرستاد. حتی فیلمبردار نیز در عکس دیده نشد که شاید به این دلیل که در اتاق شیشه‌ای فیلمبرداری کرد تا مبادا حامل "کرونا" باشد و رهبر مبتلا شود! آن تکذیب و توطئه با پرخاش و خشونت اعلام کردن در جمع و این پیام نرم و با لبخند در انزوا!

او از زحمات پزشکان و پرستان قدردانی کرد و این درحالی است که به همین پزشکان و پرستاران در روزهای اخیر اخطار امنیتی شده بود که حق ندارند اخبار را در کانال تلگرامی که راه انداخته اند اعلام کنند. محتوای تمام این پیام ها توصیه های پیشگیری و درمان برای مردم بود و توصیه به آنها که کرونا را جدی بگیرید!