-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۲۴, شنبه

سایه های واهمه در منطقه گسترده تر شده

به حواله اطلاع مؤثق از کانال های مردمی، 1500 تن از پزشکان و پرستاران ایران دراعتراض به بی تفاوتی جمهوری اسلامی ایران در مقابله کارساز با بیماری واگیر کرونا ترک وظیفه کرده اند.
درین حال، رئیس مرکز تحقیقات ایدز ایران و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران به ویروس کرونا مبتلا شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، دکتر مینو محرز رئیس مرکز تحقیقات ایدز ایران و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو فرهنگستان علوم پزشکی ایران به دلیل ابتلا به ویروس کرونا بستری شد.

بر اساس پیگیری‌ها، دکتر محرز در حال درمان است حال عمومی ایشان خوب گزارش شده است.
همزمان گزارش شده که خامنه‌ای پنج شنبه شب با صدور فرمانی به پاسدار باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با تقدیر از خدمات نیروهای سپاه پاسداران در زمینه مقابله با ویروس کرونا (انتقال ویروس از چین به ایران با پروازهای ماهان ایر و دفن مخفیانه قربانیان) بر لزوم سازماندهی این خدمات در قالب یک قرارگاه تأکید کرد.
این در حالیست که روزنامه واشنگتن‌پست گزارش داده به شواهدی دست پیدا کرده که نشان می‌دهد در گورستان‌های نزدیک قم، گودال‌هایی به وسعت یک زمین فوتبال برای دفن مخفیانه قربانیان کرونا حفاری شده است.