-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۱۱, یکشنبه

ملاستانکزی، بلافاصله با مردم افغانستان اعلان جنگ داد

او گفت: جنگ ما با امریکا مختومه شده اما با دولت افغانستان ادامه خواهد یافت. این همان نسخه ثانویه موافقت نامه ژنیو در واپسین سال های ریاست جمهوری دکترنجیب الله است.
این توافق دوجانبه بین دو نیروی خارجی ( امریکا وطالبان) بخشی از پروژۀ عبوری انتخاباتی برای ترمپ است؛ اما افغانستان را دریک آزمون استخوان شکن دیگر قرار داده است.
حالا که آلونکی از خس، بالای باروت بغض مردم بنا کرده اید، زود باشد که توفان دوم مقاومت ملی این بنای توطئه را دور سر پایگاه های تان چرخانده و دو باره در دشت های خشک کویته پرتاب کند.
ممکن است طالبان و پاکستان، با بهره برداری از نفاق سیاسی دراردوگاه دولت، از جمع «اقلیت های خائن» درهرگروه سیاسی و قومی، برای خود سرباز گیری کنند؛ اما این توافق، ربطی به خواست ها وامید مردم افغانستان ندارد و روی کاغذ خواهد ماند. آنانی که فکر می کنند شورای کویته جلسات خود را در کاخ دلگشا برگزار خواهد کرد، از همین حالا به خوردن عقل خود شروع کرده اند.