-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۲۱, چهارشنبه

کرونا به ولسی جرگه رسید


به روزسه شنبه  حبیبه دانش در صحن ولسی جرگه فاش کرد که یک تن از وکلای هرات که به ویروس کرونا مبتلا گشته، از داخل پارلمان با عجله بیرون رفته است. به حواله منبع پارلمان به گزارشنامه افغانستان، حبیبه دانش به هیأت اداری اعتراض کرد که چرا به وکیل مصاب به مرض اجازه دخول به مجلس را داده بودند.
هم چنان آقای سجادی وکیل دیگر مجلس که چندی قبل به شهر قم سفر کرده در همان جا به این مریضی مبتلا شده که حالا در یک بیمارستان ویژه بیماران مصاب به کرونا در تهران بستری میباشد.
یکی از وکلای ولایت قندهار نیز پس از گرفتن آزمایش  تشخیص شد که به کرونا مبتلا است ولی تا هنوز خفیف است و در صورت عدم مداوای مستمر احتمال تشدید دارد.

این در حالیست که وزارت صحت عامه فقط از مبتلا بودن چهارتن به این مرض در افغانستان گزارش داده در حالی که گزارش های تایید نشده وجود دارد که بیشتر از صدتن شاید تاحالا مبتلا شده باشند.