-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ فروردین ۷, پنجشنبه

مشوره ملک ستیز به اشرف غنی

ملک ستیز درگفت وگو با طلوع نیوز ( از دنمارک) به دکترغنی مشوره داد که به منظور جذب اطرافیان دکترعبدالله و ایجاد ریزش تشکیلاتی در آن تیم، کار سیاسی را شروع کرده و سرباز گیری کند! یعنی از گاو کود 91 بیشتر بدوشد و کماکان به استخوان شکنی نظام سازی درکشور استمرار بخشد.
 اینه نمونه درخشان یک «متخصص» سیاسی و مستقل!
جناب ستیز، نیازی به مشورۀ داهیانه شما در دقایق نود نیست. متقلب اعظم، آن متعصب بالفطره، خود، استاد توطئه و تفرق است؛ مشاروی مثل امرالله صالح را با خود دارد و ازین کار ها بسیار کرده که شما خبر دارید ولی به روی خود نمی آورید. کارستانی کرده ( البته بی نتیجه) که شرحش ملال فزاید و مستوجب حیرت گردیده است. 
یک نمونه اش، طرح کشتن دسته جمعی تیم مقاومت ملی بود که به جایی نرسید. درانتخابات 2014 هم ( لابد یاد تان است) که بالای عبدالله و محقق انتحاری انجام دادند که خطا رفت. در جنازه پسر ایزدیار که بیخی یادتان است... مشورۀ شما نرم افزاری است. غنی با خون بازی کرده و تا این جا خودش را رسانده. مطمئن باشید که مشورۀ شما همین حالا زیر بحث شان است. کاش شما از ماهیت و فلسفۀ تاریخی تلاطم های جاری از نظر علمی و تجربی فرمایشاتی می داشتید. لااقل خاموش باشید بهتر است.