-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ فروردین ۱۰, یکشنبه

شکرگزاری القاعده از صحت یابی انگلا مرکل!


حالا دیگر کفر ومسلمان راه خود را گم کرده است.

آنگلا مرکل در سوریه طرفدارانی دارد. انتشار خبر نتیجه تست کورونای آنگلا مرکل، نقاشان آماتور القاعده را بر‌آن داشت تا تصویری از صدر اعظم آلمان را بر روی دیوار یک ویرانه – در محلی در استان تحت کنترل اسلام گرایان(القاعده) ادلب نقاشی کنند.
پس از آنکه آزمایش کرونای صدراعظم آلمان منفی از آب درآمد، تروریست‌های القاعده در منطقه ادلب که هنوز در اشغال اسلامگرایان افراطی است شکر گزار شده‌اند و برای نشان دادن خوشوقتی خود از سلامتی او تصویری از آنگلا مرکل را بر دیوار ویرانی ای منعکس کردند.
بر روی دیوار خانه ای ویران شده ، صدراعظم را در کت آبی رنگی مشاهده می کنید ، در دست او یک قلب سرخ رنگ قرار دارد و نام منطقه‌ی که ویرانه در آن قرار دارد روی آن نقش بسته. پرچمی از تروریست‌های اسلامگرای سوری در پشت سرش در حال اهتزاز است. این هنرمندان به زبان آلمانی قلمبه سلمبه روی دیوار نوشتند: خانم مرکل ، ما از سلامتی شما در ادلب خوشحال شدیم.
خبرگزاری آلمان dpa نقل قولی از یکی از این نقاشان را منعکس کرده که فرموده!! است:
اکنون ما خانم مرکل را ترسیم کرده ایم که بسیاری از پناهندگان را، نه فقط پناهندگان سوری را به کشورش پذیرفته است، و با آن ها همچون آلمانی‌ها رفتار می‌کند!. بعد از آنکه تست کرونای مرکل منفی شد ما با کشیدن این نقاشی خواستیم خوشحالی مان را در ادلب از سلامتی خانم مرکل نشان دهیم.
ادلب یکی از آخرین مناطق سوریه است که هنوز تحت کنترل دولت قانونی نیست. رئیس دولت آلمان با پایبندی به تحریم ها علیه مردم سوریه ، به حفظ و تشدید وضعیت ناگوار مردم سوریه دامن میزند و موجب خوشنودی تروریست‌های آدمخوار سوری میشود