-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۸ اسفند ۲۹, پنجشنبه

فرزند ارشد «امام زمان» دست به دامن پاپ اعظم شد!


عالیجناب، کاری کن که تحریم های امریکا بر ایران رفع شود.رییس مطالعات فرهنگستان علوم ایران طی نامه‌ای خطاب به پاپ خواستار مداخله انسانی او در موضوع تحریم‌ها علیه مردم ایران شد.

به گزارش ایرنا، این نامه تحویل عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه شده تا در اختیار سفیر ایران در واتیکان قرار گرفته و از طریق او به پاپ تسلیم شود.

محقق داماد در این نامه نوشته است:

حضرت عالی جناب پاپ فرانسیس، رهبر محترم کاتولیک‌های جهان

اطمینان دارد، که این ایام که زندگی بشر در سراسر جهان با مشکل بیماری کرونا روبرو شده پدر مقدس با قلبی آکنده از اندوه برای رفع این بلای عمومی و تسکین آلام بشری در کنار همه انسان‌های دلسوخته به درگاه آفریدگار بی‌نیاز دست نیاز و دعا دارند.

عالیجناب

این روزها عموم ملت ایران در این بلای دردناک، اعم از کودکان، سالخوردگان، زنان و مردان در شهرها و روستاها از یکسو‌ با فراگیرشدن این ویروس منحوس مواجه‌اند و هر لحظه جان دادن عزیزی را در کنار خود تجربه می‌کنند و از سوی دیگر با تحریم‌های دولت ایالات متحده که درد و رنج آنان را چندان برابر ساخته و باب بسیاری از راه حل مشکلات را به روی آنان مسدود نموده روبرو هستند. تحریم‌هائی که مستقیم بر آسایش و زندگی مردم ایران اثر نهاده، وآنان را از حقوق طبیعی خود محروم نموده است.

اینجانب بدون توجه به علل و اسباب این اقدام غیر انسانی از سوی دولت ایالات متحده،  به عنوان یکی از روحانیون ایران از محضر آن پدر روحانی می‌خواهم که به عنوان رهبر محترم کاتولیک‌های جهان و جانشین پطرس مقدس، برای رفع این تحریم ها اقدام فرمایند.

به یقین این اقدام بشر دوستانه موجب خوشنودی حضرت عیسی (ع) منادی صلح و بشارت و زمینه ساز رضایت خداوند قادر متعال و قبول دعاها به درگاه او خواهد بود.