-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ فروردین ۱۴, پنجشنبه

توصیه های کرونايی روس‌های سفید

رهبر مادام‌العمر بلاروس مدعی شده نوشیدن "وُدکا" و رفتن به سونا علاج ویروس کروناست!به نقل از سی‌ان‌ان، "الکساندر لوکاشنکو"، رییس جمهوری بلاروس که کشورش تمهیداتی جدی علیه شیوع ویروس کرونا به مورد اجرا نگذاشته، در مصاحبه‌ای تلویزیونی مدعی شده 3 درمان طبیعی ویروس کرونا، ودکا، سونا و بازی هاکی روی یخ است.

این ادعای رهبر مادام‌العمر بلاروس در حالی است که این کشور بر خلاف همه کشورهای دنیا که قوانین سفت و سخت قرنطینه را به مورد اجرا گذاشته و اقدام به بستن مرزها و تعطیلی و محدود کردن اماکن عمومی کرده‌اند، به روند زندگی همچون سابق ادامه می‌دهد.

 بر اساس آمار رسمی اعلام شده از سوی دولت بلاروس تاکنون 94 مورد ابتلا به ویروس کرونا در این کشور تثبیت شده و هیچ مرگ و میری ناشی از این ویروس در بلاروس گزارش نشده است.

با این حال کارشناسان مستقل معتقثدند این آمار نمی‌تواند درست باشد و احتمال مخفی‌کاری دولت بلاروس در زمینه اعلام وضعیت ویروس کرونا در این کشور به دلیل در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در سال جاری میلادی وجود دارد.

کارشناسان همچنین هشدار می‌دهند با ادامه وضعیت فعلی در بلاروس، میزان شیوع این بیماری می‌تواند بسیار گسترده شود.