-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ اردیبهشت ۱۰, چهارشنبه

قیام جمهوری خواهان برضد ترمپ


دستورالعمل 57 صفحه ای جمهوریخواهان برای  انتخابات- 
از ترامپ دفاع نکنید
آینده ماکمیسیون ملی حزب جمهوریخواه امریکا رهنمودی در 57 صفحه عرضه داشته  که در آن دورنمایی از  رویدادهای آتی  چون انتخابات ریاست جمهوری آینده و  دوران پس از پاندمی کرونا توصیف شده است.
طبق این توصیف باید  کارزاری بزرگ علیه چین آغاز گردد و طی آن کارزار تصویری که از  چین در ذهن مردم  ساخته می شود تصویر عفریتی و منفور باشد.
در مبارزات انتخاباتی باید یک استراتژی پرخاشگر علیه  چین در پیش گرفته شود. در این رهنمود به تیم انتخاباتی توصیه شده روی مناسبات حزب دموکرات با چین تبلیغ شود.
در این نامه استراتژی  حزب جمهوری خواه بر سه خط اصلی حمله متمرکز شده است:
چین «با توسل به لاپوشانی» موجب گسترش ویروس  شده است،
رفتار دموکرات ها با چین » خیلی نرم » است
چین موجب گسترش پاندمی شده و جمهوریخواهان باید برای اعمال تحریم علیه چین» پافشاری کنند» .
در این رهنمود تصریح شده که «ویروس کرونا نوع  چینی فرار راننده است ( حالا که زدی در رو) و متعاقب آن لاپوشانی در پیش گرفته شد که موجب مرگ هزاران نفر شده است».
این سند از نامزدهای جمهوریخواهان می خواهد هنگام پاسخ دادن به سؤالات مربوط به ویروس ، سرسختانه به استراتژی علیه چین پایبند بمانند.
به نامزد انتخاباتی توصیه می شود وقتی از او می پرسند که آیا ترامپ در گسترش ویروس کرونا مقصر است این موضوع را به چین مربوط سازد.
در این یادداشت آمده است:
«از ترامپ دفاع نکنید ، به چین حمله کنید.»
جمهوریخواهان تلویحا اشاره کرده اند که می خواهند در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020  چین را تبدیل به یکی از موضوعات مرکزی  سازند .
کمپین انتخاب مجدد ترامپ اخیراً ویدئویی منتشر کرد که ادعا می کند «جو بایدن» در مورد چین بسیار » با گذشت» است.
یکی از گروههای هوادار ترامپ چندین فیلم تبلیغاتی تلویزیونی به هواداری از ترامپ راه اندازی کرده است که بایدن را به چین پیوند می دهد.
به نظر می رسد مشاوران ترامپ معتقدند که حملات متمرکز بر چین تأثیر مثبتی روی نظرسنجی ها دارد.
جسی هانت، سخنگوی کمیته ملی جمهوری خواه در سنا گفت: «ما به طور معمول در هفته دهها بار را با اسناد و منابع اطلاعات مختلف را برای کمپین ها ارسال می کنیم.
رهنمود همچنین متضمن نکاتی در رابطه با پاسخ های نامزدهای جمهوری خواه به پرسش هائی از این نوع نیز هست  كه آیا مقصر دانستن چین باعث ایجاد نژادپرستی می شود؟ نامزدها باید پاسخ دهند:
«هیچ کس چینی ها و آمریکایی ها را به دلیل پیدایش کرونا سرزنش نمی کند. این تقصیر حزب کمونیست چین است که ویروس را لاپوشانی کرده و در مورد خطر آن دروغ گفته است. این باعث شده است که این بیماری همه گیر شود. آنها   مسئول هستند و باید پاسخ بدهند»
استدلال بعدی  که توصیه می شود این است: «هیچ کس بیشتر از مردم چین از دیکتاتوری جنایت کار حزب کمونیست چین رنج نمی برد. ما در کنارآنها هستیم و در برابر دولت فاسدی قرار می گیریم که باعث شیوع این بیماری همه گیر  شد «.
https://deutsch.rt.com/nordamerika/101683-strategiepapier-der-republikaner-nicht-trump-verteidigen-china-angreifen/