-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ فروردین ۲۸, پنجشنبه

تا دیروز ترمپ می گفت که کرونا ویروس چینی است

اکنون پنتاگون می گوید براساس اطلاعات این نهاد، ویروس کرونا احتمالا منشأ طبیعی داشته، البته نمی‌تواند این مساله را هنوز به طور قطع تایید کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، در پاسخ به فرضیه‌هایی که می‌گویند ویروس کرونا ساخته آزمایشگاه‌های چینی است، مارک میلی، رئیس‌ ستاد مشترک نیروهای مسلح آمریکا روز سه‌شنبه گفت، شایعات و اظهارات بسیاری در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی متعددی مطرح است و ما داده‌های اطلاعاتی بسیاری برای بررسی این مساله داریم.

این مقام وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) تاکید کرد: تا این لحظه به نتیجه‌ای نرسیده اما ادله موجود بر منشأ طبیعی این ویروس اشاره می‌کنند اما به طور کل تا به این لحظه نمی‌توانیم آن را با قطعیت بگوییم.

اشاره: دغدغه عصرکرونا این است که از بین چین و امریکا، کدام یکی بعد از ختم کرونا، سلطان بازارهای جهانی خواهد بود؟ امریکا مثل گذشته نفس ندارد.