-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جستجوی این وبلاگ

۱۳۹۹ اردیبهشت ۲, سه‌شنبه

کرونا تا دو سال آینده در اروپا و امریکا مهمان است!

برای خلاص شدن از کرونا، کل جهان باید 4 هفته قرنطین کامل شود!
پیک نت
نه تنها در برخی ایالات امریکا بلکه در برخی کشورهای اروپائی نیز از بیم سقوط اقتصادی محدودیت های ناشی از جلوگیری از شیوع کرونا را لغو کرده اند و می خواهند بتدریج خود با کرونا و مردم با مرگ بر اثر کرونا کنار بیایند تا اقتصاد نخوابد! تقریبا مشابه همان شیوه ای که درایران دنبال شد با این تفاوت که ایران هم زیر فشار تحریم ها و خالی بودن صندوق دولت است و هم اسیر گردن کلفتی و مقاومت اختاپوس مالی بنیادهای بزرگ زیر مجموعه رهبری که حاضر نیستند برای نجات جان مردم پا به میدان بگذارند و حداقل مالیات خود را به دولت بدهند.

همزمان با این تحولات تازه در اروپا و امریکا مسئول طرح‌های مقابله با کرونا در چین توصیه ای مغایر این تصمیمات را مطرح کرد وگفت:

همه‌گیری ویروس کرونا در «اروپا» تا دو سال ادامه خواهد داشت و تنها روش مقابله با کرونا تعطیلی کلی جهان به مدت ۴ هفته است! او که درعین حال رئیس بیمارستان هووشان چین است در ویدیو کنفرانسی که به‌ تازگی برگزار شد نسبت به خوش خیالی آلمان هشدار داد و گفت که برخلاف نظر آلمان همه‌گیری در اروپا به این زودی به پایان نخواهد رسید.